|
|
| 브랜드 이름: | SM |
| 모델 번호: | SM472 |
| MOQ: | 2000kg |
| 가격: | 1-200kg, $3/kg |
| 포장에 대한 세부 사항: | PE 필름 또는 공예 종이 |
| 지불 조건: | L/C, T/T, 웨스턴 유니온, 페이팔 |
| Place of Origin | Zhejiang, China |
| Brand Name | SM |
| Material | Acrylic |
| Size | 1220*2440mm, 1220*1830mm and other custom sizes |
| Thickness | 1.8-40mm |
| Raw Material | Lucite, Mitsubishi, Chinese materials |
| Grade | AAAAA |
| MOQ | 2TONS |
| Technology | Cast |
| Certificate | ISO9001, CE, ROHS, etc. |
| Color | Clear or any custom colors |
| Delivery | 15-30 days |
| Density | 1.20g/cm³ |
| Sample | Available |
|
| 브랜드 이름: | SM |
| 모델 번호: | SM472 |
| MOQ: | 2000kg |
| 가격: | 1-200kg, $3/kg |
| 포장에 대한 세부 사항: | PE 필름 또는 공예 종이 |
| 지불 조건: | L/C, T/T, 웨스턴 유니온, 페이팔 |
| Place of Origin | Zhejiang, China |
| Brand Name | SM |
| Material | Acrylic |
| Size | 1220*2440mm, 1220*1830mm and other custom sizes |
| Thickness | 1.8-40mm |
| Raw Material | Lucite, Mitsubishi, Chinese materials |
| Grade | AAAAA |
| MOQ | 2TONS |
| Technology | Cast |
| Certificate | ISO9001, CE, ROHS, etc. |
| Color | Clear or any custom colors |
| Delivery | 15-30 days |
| Density | 1.20g/cm³ |
| Sample | Available |